Michal Maleček - MIGA
Michal Maleček - MIGA
Pragotherm

Výprodej hadů, terárií a některých akvárií

E-shop !

E-shop, můžete se těšit na nové nákupy a fantastické ceny...


Prodej na splátny opět u nás.

Znovu je u nás možné nakoupit na splátky i když trochu jinak, než dříve.
Sjednáme vám na místě spotřebitelský úvěr v potřebné výši na nákup zboží,


Další články >>
Pragotherm

Provozovna a její vznik

Kde nás najdete?


V ulici Počernická, téměř přímo proti vchodu do Delvity. Pokud jedete autem z centra, tak u Vinohradských hřbitovů vlevo přes koleje, to už je Počernická a do konce ulice. Jsme v posledním domě po levé straně, naproti nám je Delvita.

Vybírat si u nás můžete z bohatého výběru akvarijních ryb, terarijních zvířat. Nabízíme filtry Tetra, Fluval, Eheim, SERA, Aquael, Resun, Atman a další. Skladem máme akvária Juwel, Elite a další. Bohatý výběr krmiv pro akvarijní ryby, topítka, vnitřní filtry, UV sterilizery, hnojiva, CO2 hnojení, písky a další. V prodejně si také můžete vybrat a objednat akvárium, nebo terárium na míru přesně dle vašich požadavků, nebo celý komplet s pozadím a skříňkou. Máme také bohatý výběr dekoračních pozadí do akvárií i terárií. Máme také širokou nabídku terárií a zboží od firmy Exo-terra a to včetně konzervovaných cvrčků, hlemýžďů, závlahy a mlhovače, pouštní písky a tropické substráty a mnoho dalšího.

Máme také bohatý výběr krmiv, klecí a pomůcek pro psy, kočky i hlodavce a to včetně kosmetiky, šperkové obojky, náhubky, vodítka, přepravky, hračky a mnoho dalšího. Navštivte naši prodejnu.

V kamenné prodejně se mohou ceny oproti E-shopu lišit.

 

 



Nejaký text


Nejaký text 2


Nejaký text 3


Nejaký text 4


Nejaký text 5


Nejaký text 6



Zavolejte nám: 775 240 281

miga@miga.cz, www.miga.cz 

Počernická 633/93

10800 Praha 10